Skip navigation
9

Protetická řešení

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a využívání inovativních postupů, materiálů a technologií se stala firma Össur světovým lídrem ve vývoji protéz dolní končetiny. Šíře sortimentu protetických dílů odráží snahu vyjít maximálně vstříc individuálním požadavkům uživatelů protéz a nabídnout jim komplexní služby a odpovídající zázemí. Snahou firmy Össur je poskytnout optimální řešení jak uživatelům, kteří získali protézu nedávno, tak i dlouholetým uživatelům protéz, kteří dále hledají řešení umožňující zvýšení kvality jejich života s protézou.

Partnery firmy Össur v protetice jsou odborní pracovníci a specialisté, kteří díky svým zkušenostem a znalostem mohou aplikovat výrobky Össur tak, aby pacientům a klientům pomáhaly vyrovnat se s postižením. Díky výrobkům jako jsou protetická chodidla Flex-Foot, kolenní klouby Total Knee a Mauch, silikonová lůžka Iceross a revoluční řešení Seal-In poskytuje Össur kompletní řešení protéz dolní končetiny.

Výrobky firmy Össur jsou výjimečné a jejich koncepce se liší od standardních řešení. Proto firma Össur prostřednictvím Össur Academy East Europe pravidelně seznamuje své zákazníky a spolupracovníky s novinkami v protetice a v příbuzných oborech.

Product Range Overview

 

Katalogy Protetika

Unity - Podtlakový systém bez kolenního návleku

Flex-Foot - Správné řešení pro správného uživatele

Transtibiální a transfemorální silikonová lůžka Iceross

Úplné řešení pro méně aktivní pacienty s amputací ve stehně

Pediatrická řešení - Pro každé dítě

 
 
ING corporation

Dr. Jánského 3238 738 01
Frýdek-Místek-Frýdek
Česká republika

Tel: + Tel: +420 558 663 215, 205
Email:[email protected]